top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSdružení

ZŠ ZÁSMUKY MÁ ZA SEBOU PRVNÍ KROK NA CESTĚ K OBHAJOBĚ VÍTĚZSTVÍ

V čáslavském finále prvního ročníku Czech Target Sprint Open se z vítězství v soutěži škol radovala ZŠ Zásmuky. V pátek 20. září 2019 se na fotbalovém hřišti v Zásmukách uskutečnilo kvalifikační školní kolo, ve kterém se rozhodovalo o 12 letošních finalistech, kteří se v červnu 2020 pokusí prvenství obhájit. A soudě dle výsledků, které žáci ZŠ Zásmuky na fotbalovém hřišti v bažantnici předvedli, nebudou ve finále bez šance.

Z dívek ze 7. třídy si postup do finále zajistily vítězka závodu Nicol Weissová (6:19,400 s), stříbrná Adéla Pichlová (6:42,390 s) a také třetí Viktorie Dvořáková (7:15,052 s).

Ze sedmáků budou ZŠ Zásmuky ve finále reprezentovat Tomáš Dvořák, který závod dokončil ve skvělém čase 4:57,810 s, Jan Bernard (5:46,663 s) a Jakub Vaško (6:11,933 s).

Mezi osmačkami byla v cíli nejrychlejší Natálie Zvoníková (5:16,763 s), stříbro vybojovala Lucie Carvanová (5:22,785 s), bronz získala Tereza Ilčisková (5:45,780 s).

Velmi rychlý závod pak předvedli osmáci. Vítěz závodu Jan Štěpina se blýskl nejrychlejším časem dne 4:20,121 s. Druhý doběhl do cíle Lukáš Šubotník (4:38,692 s), bronz si ze závodu odnesl Michal Rychtář (4:53,125 s).