top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSdružení

ZÁVODY V TARGET SPRINTU VE ŠKOLNÍM ROCE 2021/2022

Vážení sportovní přátelé!


Dovolte, abychom Vás, ač velice neradi, informovali o tom, že se na podzim letošního roku (tedy v prvním pololetí školního roku 2021/2022) závody v Target Sprintu bohužel neuskuteční.Toto nepříjemné rozhodnutí jsme byli nuceni učinit s ohledem na nejistou situaci (nejen) ve školství na počátku školního roku a na stále platná opatření a doporučení související s onemocněním covid-19. Zároveň jsme toto rozhodnutí učinili na základě „Manuálu pro školy a školská zařízení ve školním roce 2021/2022“, který 17. srpna 2021 vydalo MŠMT ČR.


Věříme, že na jaře příštího roku, tedy ve druhém pololetí školního roku, bude situace příznivější a umožní nám závody uspořádat a Vašim žákům a studentům si Target Sprint užít naplno bez nepříjemných omezení.


Vzhledem k opětovnému odložení závodů bychom Vám a Vašim žákům ale rádi nabídli možnost vyzkoušet si Target Sprint v rámci hodin tělesné výchovy či kroužku Target Sprintu při Vaší škole, a to prostřednictvím bezplatného zapůjčení střeleckého vybavení na Target Sprint. Kroužky Target Sprintu v minulosti úspěšně na některých našich partnerských školách fungovaly a s nadcházejícím školním rokem plánujeme jejich obnovení.


V případě zájmu o zapůjčení laserových pušek do Vaší školy kontaktujte Danielu Markupovou na emailové adrese markupova@sporty-cz.cz nebo telefonicky na čísle +420 605 725 919.


Přejeme Vám všem klidný a úspěšný školní rok 2021/2022 a brzy na viděnou při sportovních závodech.


Tým Target Sprintu

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page