top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSdružení

STARTUJE DRUHÝ ROČNÍK CZECH TARGET SPRINT OPEN

V úterý 3. září 2019 bude na sportovním hřišti ZŠ T. G. Masaryka v Praze v Holešovicích odstartován druhý ročník seriálu závodů Czech Target Sprint Open (více o Target Sprintu i o celém seriálu naleznete zde), který organizuje Sdružení sportovních svazů České republiky.Target Sprint, i přes to, že se jedná o mladou sportovní střeleckou disciplínu, která u nás ještě není v širokém povědomí, si ale získal velkou oblibu mezi žáky základních škol v Praze a ve Středočeském kraji. Prvního ročníku Czech Target Sprint Open se zúčastnilo bezmála 2000 dětí, žáků 38 základních škol. Finálových závodů v Praze (6. června 2019) a v Čáslavi (18. června 2019) se pak zúčastnilo více než 300 medailistů ze školních kol.


I ve druhém ročníku soutěže budou 4 hlavní závodní kategorie, ve kterých se bude soutěžit o postup do červnového finále. Závodit tak budou především žáci 7. a 8. tříd základních škol nebo studenti sekund a tercií gymnázií.


Také ve školním roce 2019/2020 chceme Target Sprint, který v sobě kombinuje běh na střední vzdálenost (3 x 400 m) a střelbu za laserové/vzduchové pušky, co nejvíce představit i veřejnosti. Například v sobotu 5. října 2019 si budou moci v Target Sprintu zazávodit zájemci v Novém Strašecí (okr. Rakovník), kde bude připravený odpolední závod pro veřejnost.


Kompletní přehled nejen školních závodů, ale i dalších akcí, kde se představí seriál Czech Target Sprint Open, naleznete na webu zde, kde pravidelně aktualizujeme kalendář plánovaných akcí.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page