top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSdružení

PREMIÉROVÝ ROČNÍK CZECH TARGET SPRINT OPEN ZAKONČILY ZÁVODY V ČÁSLAVI

Ve středu 26. června 2019 skončil první ročník seriálu Czech Target Sprint Open. Ve velmi teplém a slunečném počasí si sportovně-střeleckou disciplínu Target Sprint vyzkoušeli studenti druhých ročníků Gymnázia Čáslav. A kde jinde než na atletickém stadionu Vodranty, který mimo jiné 18. června hostil i finálové klání žáků základních škol.

S nástrahami Target Sprintu, tedy s běžeckou tratí 3 x 400 m a dvěma střeleckými položkami vestoje, se nejlépe vypořádala Natálie Brocková (7:26,9 s), kterou na stupních vítězů doplnily druhá Nikola Daňková (7.48,2 s) a třetí Adéla Hodboďová (8:04,7 s).

Z chlapců pak byl nejrychlejší Martin Čech (6:36,6 s), druhou příčku obsadil Jiří Pýcha (6:52,9 s), bronzovou medaili se ze závodu odnesl Filip Prokop (7:19,3 s).

Czech Target Sprint Open má v červenci a srpnu letní přestávku. Zpět bude Target Sprint v září 2019, kdy odstartuje druhý ročník tohoto seriálu.