top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSdružení

PŘIJĎTE SI TARGET SPRINT VYZKOUŠET I VY!

Zaujala Vás disciplína Traget Sprint? Chtěli byste ji vyzkoušet „na vlastní kůži“! Nyní máte možnost!V termínu 2. – 4. května 2019 bude Target Sprint součástí programu Marathon Expa 2019, největšího sportovního veletrhu v České republice, které se již tradičně koná u příležitosti – letos jubilejního 25. ročníku – Volkswagen Maratonu Praha.


Závodníci od 12 let si budou moci vyzkoušet Target Sprint se vším všudy. Čeká na Vás zkrácený běžecký okruh, který absolvujete třikrát, a dvě střelecké položky (12 – 15 let vleže; od 15 let vestoje). Navíc se v informačním stánku Sdružení sportovních svazů České republiky, které je organizátorem závodů Czech Target Sprint Open, dozvíte více informací nejen o Target Sprintu, ale také o činnosti samotného sdružení a jeho 15 členských svazů.


Najdete nás v prostoru Veletržního paláce na Výstavišti v Praze Holešovicích, konkrétně v provizorní budově levého křídla. Marathon Expo 2019 bude pro návštěvníky otevřeno ve čtvrtek od 12:00 do 20:00, v pátek a v sobou pak od 10:00 do 20:00. Více informací najdete na www.runczech.cz.


NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE SI S NÁMI ZAZÁVODIT!

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page