top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSdružení

FINÁLE CZECH TARGET SPRINT OPEN BUDE OPĚT V PRAZE A V ČÁSLAVI


Druhý ročník seriálu Czech Target Sprint Open má za sebou svou podzimní část. Do ní se ve 22 závodech zapojilo 25 základních škol. Střelecko-běžeckou disciplínu si během dvou podzimních měsíců (září a říjen 2019) vyzkoušelo více než 1500 žáků z 6. – 9. tříd základních škol v Praze a ve Středočeském kraji. Na další stovky dětí čeká Target Sprint po zimní pauze na jaře 2020, kdy se bude závodit v průběhu dubna a května.


Stejně jako první ročník soutěže, vyvrcholí i druhý ročník Czech Target Sprint Open dvěma finálovými koly, do kterých postupují vždy tři medailisté ze školních závodů v každé ze 4 závodních kategorií (celkem 12 finalistů z každé zúčastněné školy).


První finále se uskuteční v úterý 16. června 2020 na atletickém stadionu ASC Dukla v Praze na Julisce. Druhé finále bude o týden později v úterý 23. června 2020 hostit atletický stadion Vodranty v Čáslavi.


Podrobnosti z finálových závodů zašleme účastníkům elektronicky do konce března 2020 a zároveň budou zveřejněny na našich webových stránkách.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page