top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraSdružení

CZECH TARGET SPRINT OPEN ZAHÁJEN!

Aktualizováno: 13. 9. 2018

Ve čtvrtek 6. září 2018 odstartoval v Potěhách u Čáslavi premiérový ročník soutěže Czech Target Sprint Open, seriál závodů pro školy a veřejnost v disciplíně Target Sprint (více o disciplíně i celém seriálu naleznete zde). O cenné kovy a postup do finálových kol, která se uskuteční na jaře 2019 a do kterých postoupí vždy tři nejlepší ze školních kol, bojovali žáci 7. a 8. třídy ZŠ Potěhy. V jednotlivých ročnících se pak soutěžilo ve dvou kategoriích – chlapci a dívky.


V kategorii dívek 7. ročníku zvítězila Adéla Škodáková, která v cíli zaznamenala čas 7:28 min. Druhé místo a stříbrnou medaili si ze závodu odnesla Hana Štainerová za výsledný čas 9:41 min. Třetí skončila Tereza Štainerová s časem 10:06 min. Mezi chlapci ze 7. třídy byl nejlepší Matěj Bednář, který měl v cíli čas 6:27 min. Druhé místo a také postup do finále vybojoval s časem 7:07 min Filip Vrabec. Bronzový byl v Potěhách Dominik Piskač za čas 8:52 min.


Medailisté premiérového školního závodu Czech Target Sprint Open

Mezi dívkami z 8. třídy se nejlépe vedlo Anetě Davidové, která zvítězila v čase 7:53 min, druhá Petra Lebdušková zaznamenala čas 9:46 min. Bronz vybojovala s časem 10:06 min Jolana Čejková. Výtečné výkony předvedli chlapci z 8. třídy. V nejrychlejším čase dne 5:36 min si pro vítězství doběhl Antonín Ručka. Matěj Mach, který obsadil druhé místo, doběhl v čase 5:59 min. Bronzovou medaili vybojoval Martin Medřický v čase 6:10 min.


Czech Target Sprint Open pokračuje již v úterý 11. září 2018 na ZŠ Weberova v Praze.


Foto: archiv Sdružení sportovních svazů České republiky

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page